Implanty w Lublinie

W trakcie życia i zużywania się zębów wiele ludzi traci część z nich, a w skrajnych przypadkach należy czasem usunąć wszystkie. Generuje to problemy przy spożywaniu posiłków, a także wpływa na samopoczucie, gdy delikwent wstydzi się uśmiechać. Implanty Lublin wykonują zabiegi związane z wykonywaniem uzupełnienia protetycznego, tak zwanego mostu.

Stomatologia od dawna stawia sobie to pytanie: jaką metodę najlepiej zastosować w celu uzupełniania ubytków? Implanty Lublin mają za zadanie zastąpić korzeń brakującego zęba. Dzięki temu możliwe jest stworzenie nowego zęba w miejscu starego. Założenie jednej korony zęba to jednak nie wszystko, co oferują Implanty Lublin. Można także uzupełniać grupy zębów, czyli zakładanie wielu implantów. Możliwe jest osiągnięcie stabilności całej protezy. Możliwości jakie dają implanty są więc ogromne!

Cena za implant jest bardzo różna. Wszystko zależy od materiału, z którego wykonuje się protezę oraz trudności umiejscowienia w miejscu ubytku. Najważniejszy jest jednak zdrowie, komfort, i dobre samopoczucie pacjenta!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *