Kiedy w ogóle stosowany jest preparat Levitra?

Jakim lekiem jest Levitra?

Levitra bez dwóch zdań to lek należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy. A kiedy stosuje się preparat Levitra? Lek ten stosowany jest podczas erekcyjnych zaburzeń. Czynna substancja leku tego to znany wszystkim wardenafil. To właśnie ta substancja jest odpowiedzialna za przywrócenie wzwodu dzięki samu zwiększeniu napływu do prącia krwi. Do działania skutecznego leku tego jest niezbędna seksualna stymulacja. Okazuje się, że Levitra jest wydawana na receptę. Levitra występuje w postaci tabletek.

Zapoznajmy się z przeciwwskazaniami

Każdy lek w tym także nasza tytułowa Levitra niesie za sobą pewnego rodzaju przeciwwskazania. Jakie przeciwwskazania możemy tutaj wyróżnić? Na pewno jest to uczulenie na wardenafil czy też na każdy inny składnik tego właśnie leku. Dyskwalifikuje nas przyjmowanie równoległe donorów tlenku azotu czy też azotanów. Postać tutaj jest naprawdę bez znaczenia. Do tego dochodzi także niewydolność ciężka wątroby czy też schyłkowa niewydolność nerek, która wymaga leczenia dializami. Kolejne przeciwwskazania to:

  • niedawno przebyty zawał serca,
  • niedawno przebyty udar serca,
  • niedociśnienie tętnicze,
  • dławica piersiowa niestabilna,
  • choroby wrodzone siatkówki zwyrodnieniowe,
  • stosowanie równoległe inhibitorów silnych.

Dodatkowo Levitra nie może być stosowana u osób, które straciły wzrok chociażby w jednym oku z powodu przedniej nie tętniczej neuropatii czy też osoby, u których seksualna aktywność jest po prostu niewskazana.

A jak dawkować Levitrę?

Musimy zdawać sobie sprawę, że przyjęcie leku podczas wysokotłuszczowego posiłku spowodować może opóźnienie rozpoczęcia jego działania. Najczęstszą dawką jest dziesięć mili gramów. Oczywiście jest to wszystko zależne od tolerancji oraz od skuteczności leku. Dawka zwiększona może zostać maksymalnie do dwudziestu mili gramów, a zmniejszona może być do dokładnie pięciu mili gramów. Najważniejsze jest to, aby stosować Levitry częściej, a niżeli jeden raz na jedną dzień, a w zasadzie lepiej powiedzieć, aby to była doba. Wszystkie nasze wątpliwości powinniśmy konsultować ze swoim lekarzem. Może to być lekarz pierwszego kontaktu, urolog czy też seksuolog. Wybór należy do nas. Oczywiście najczęściej mężczyźni wybierają najszybszą drogę, a jest to oczywiście lekarz pierwszego kontaktu. Do niego jest nam najlepiej się udać jak i także najszybciej. W przypadku stosowania Levitry nie musimy się obawiać o kwestie ceny tego leku. Jest ona bowiem naprawdę tania i śmiało można powiedzieć, że jest na każdą kieszeń.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/levitra.html

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *