Kursy dla fizjoterapeutów

Kursy dla fizjoterapeutów w ostatnich latach cieszą się dużą popularnością. Wpływ na to ma przede wszystkim fakt, że praca jest ciekawa i dobrze płatna. W związku z tym, że jest popyt na ten zawód, coraz więcej firm szkoleniowych i szkół organizuje tego rodzaju kursy.

OrtoKursy

Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem organizująca kursy dla fizjoterapeutów. Kursy organizowane są w trzech miastach: Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku. Założycielem firmy jest Zbigniew Wroński, który posiada tytuł doktora nauk biologicznych. Firma ta posiada doświadczoną kadrę edukatorów, którzy w odpowiedni sposób przygotują kursanta to zawodu fizjoterapeuty.

Med – Coach

Jest to kolejna firma, dzięki której będziecie mieli Państwo możliwość uzyskania odpowiedniej wiedzy i umiejętności, przygotowujących do wykonywania zawodu fizjoterapeuty. Kursy organizowane są w Warszawie i Krakowie. Firma powstała z pomysłu fizjoterapeutów, którzy chcąc regularnie podnosić swoje kwalifikacje, postanowili zaprosić do współpracy instruktorów zarówno z Polski, jak i z całego świata. W związku z tym, decydując się na udział w kursie z ramienia tej firmy, będziecie mieli Państwo pewność, iż przekazana wiedza będzie na najwyższym poziomie. Dla uczestników została stworzona również specjalna strefa kursanta, dzięki której wszelkie potrzebne informacje organizacyjne, płatności, jak również materiały dydaktyczne będą dostępne w jednym miejscu.

Centrum „In Corpore”

Jest to jedna z najnowocześniejszych placówek, która zajmuje się organizacją szkoleń i kursów, zarówno dla fizjoterapeutów, jak i lekarzy. Kursy w Centrum organizowane są w taki sposób, aby w jak największym stopniu rozwinąć w kursantach wszechstronne umiejętności. Centrum dąży również do stałego poszerzania oferty, jak również podnoszenia skuteczność oferowanych usług. Placówka ta powstała w 2005 roku i współpracuje z fundacją o takiej nazwie „In Corpore”. Kursaci mają możliwość ćwiczeń na najnowocześniejszych urządzeniach i metodach pracy, przy równoczesnej pomocy wysokowykwalifikowanej kadry.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *