Blog ma rok :-)

2015-09-12 16.49.26Blog ma równo rok :-) Pora na małe podsumowanie i planowanie. Publikowanie przynajmniej raz w tygodniu uczy systematyczności. Na pewno jest dobre na początek. Czy dalej tak będzie?

Mam nadzieję, ale presji nie ma ;-) Sporo już wiem, ale oczywiście nie wszystko przelałam w posty, więc na pewno chciałabym napisać więcej o źródłach informacji o paleo, jak strony internetowe, podcasty, filmy czy książki, dzięki którym codziennie pogłębiam swoją wiedzę o paleo i zdrowiu.

W moim osobistym paleo, które jest kilka miesięcy starsze niż blog, wprowadziłam pozytywne zmiany, żeby mogłobyć jeszcze tylko lepiej, bo ten styl życia niezmiennie bardzo mi służy i mogę tylko polecać ideę paleo, którą każdy może i nawet powinien spersonalizować na własne potrzeby zdrowotne czy sportowe. Zabrałam się w bardziej systematyczny sposób za swoje zdrowie i zaczęłam konsultować je z Tłustym Życiem. Podobnie postąpiłam ze sportem i zamiast ćwiczyć tylko w domu, jak to robiłam przez ostatnią dekadę, poszłam na siłownię (na początek joga, pilates, różne zajęcia grupowe). Ogarnęłam już podstawowe zakupy i gotowanie po przeprowadzce do UK, więc chciałabym trochę bardziej poeksperymentować kulinarnie (faszerowanie mięs, paleo ciasta, może domowa fermentacja?). Na zdjęciu obok eksperyment kulinarny w pamiętny wieczór ze świerszczem ;-) Ponadto zamierzam wypróbować więcej naturalnych, a wręcz jadalnych kosmetyków i środków czystości do zrobienia we własnej kuchni czy łazience.

Co zamierzam poprawić? Zdjęcia! Zdaję sobie sprawę z tego, że moje obecne zdjęcia nie są najbardziej medialne, a używanie zdjęć zrobionych przez inne osoby na odpowiedniej licencji nie do końca mnie satysfakcjonuje. Planuję w najbliższej przyszłości zgłębianie tajników fotografii i zakup lepszego aparatu fotograficznego. Czas najwyższy! Chciałabym też, żeby blog miał więcej czytelników. Aktywnych ;-) Na razie zaczynam od zwiększenia własnej aktywności w Internecie i zobaczymy, jakie to da efekty.

Polub lub udostępnij